м. Львів, Шевська 12
Тц "Вернісаж"

tirastour@gmail.com

Новорічне Закарпаття за 6 днів!

Україна
Автобусна екскурсія
 • Новорічні Карпати,чудові краєвиди,замки,купання в термальних басейнах та неймовірна Новорічна забава чекають на Вас!

   

  1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Чинадієво (обід та екскурсія замком Сент-Міклош) – Берегово (купання в термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н (поселення в садиби сільського туризму о 20:30, вечеря).
  2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (оленяча ферма) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – Колочава (огляд музеїв і сценки з життя горян, частування та вечеря) – Іза (купівля виробів із лози) – Берегівський р-н (повернення в садиби о 21:30, вечеря).
  3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Косино (купання в термальних басейнах) – Мукачево (обід, екскурсія замком та містом) – Берегівський р-н (вечеря, Новорічна Забава).
  4 день: пізній сніданок і виїзд (12:00) – Четфалва (огляд храмів) – Виноградів (фото з буйволами на фермі та дегустація сирів) – Тисобикень (екскурсія скансеном) – Ботар (дегустація повидла і ковбас) – Берегівський р-н(повернення в садиби о 18:00, вечеря).
  5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком, обід та вільний час) –Барвінок (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (повернення в садиби о 19:00, вечеря).
  6 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт, обід, підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Гимба, вільний час) – Львів (повернення о 22:00).

   

  Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій сиру та вина:

  - палац Шенборнів – загальний 15 грн, школярі 10 грн;

  - замок “Сент-Міклош” –  добровільна пожертва;

  - новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово – загальний 200 грн (в тому числі оренда шафки), пенсіонери за віком 150 грн, діти від 120 до 150 см 100 грн, діти до 120 см безкоштовно;

  - дегустація вин60 грн, екскурсія без споживання вина 30 грн;

  - термальний басейн “Косино” – загальний 360-400 грн, учасники АТО та інваліди 1 групи  150 грн, діти зростом до 150 см безкоштовно, оренда шафки  50 грн.;

  - Мукачівський замок –  дорослі  40 грн, студенти, пенсіонери  30 грн, діти до 14 років 20 грн;

  - дегустація буйволячих та овечих сортів сиру –  загальний, студентський, учнівський 65 грн;

  - Затисянський краєзнавчий музей – загальний 20 грн, пенсійний, студентський, учнівський  10 грн;

  - дегустація шести видів повидла і чотирьох видів ковбаси в Ботарі –  загальний 100 грн, діти до 14 років 90 грн;

  - оленяча ферма – загальний, пенсійний і студентський  30 грн, школярі 20 грн;

  - озеро “Синевир”-  загальний, пенсійний  25 грн, студенти і школярі  10 грн;

  - етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш” – загальний  50 грн, пенсіонери, студенти  40 грн, школярі  25 грн;

  - частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі “У Вольфа” – (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка) – дорослі 70 грн, діти  35 грн;

  - відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” – 5 грн, діти до 120 см безкоштовно;

  - Ужгородський замок – загальний  45 грн, студентський  35 грн, дитячий  20 грн;

  - термальний басейн “Золота гора” (2 години) – загальний  250 грн, діти зростом до 150 см  125 грн, діти зростом до 110 см безкоштовно.

  - бункер лінії Арпада – загальний, пенсійний  60 грн; студенти, учні 10-11 класів  40 грн; учасники АТО, учні до 10 класу  30 грн; діти до 6 років  безкоштовно;

  - водоспад Шипіт – загальний 10 грн, діти 7-16 років  5 грн, діти до 7 років безкоштовно;

  - підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба – загальний 100 грн в обидві сторони, діти до 10 років  60 грн в обидві сторони.

   

   

  Харчування:

  Обід в 1-й день – відбувається в ресторані міста Чинадієво, вартість95 грн.;

  Обід в 2-й день – відбувається у карпатській колибі біля озера Синевир, вартість115 грн.;

  Обід в 3-й день – відбувається в ресторані міста Мукачево, вартість95 грн.;

  Обід в 5-й день – відбувається в ресторані міста Ужгород, вартість110 грн.;

  Обід в 6-й день – відбувається в бойківському ресторані в с. Пилипець, вартість110 грн..

   

   

  НОВОРІЧНА ЗАБАВА (святкування складатиметься з трьох частин)

  1. Святкова вечеря з угорськими господарями

  Меню:

  холодні закуски, рулети, відбивні, котлети;

  салат картопляний (схожий на олів’є), вінігрет, мариновані огірки, перець і т.д.;

  бульйон угорський (з чігою – домашнім вермішелем);

  дісно-перкельт (свинина тушкована з червоним перцем) з двома домашніми традиційними гарнірами нокедлі і торгоня);

  солодощі;

  вино, палинка, мінеральна вода.

   

  2. Музично-розважальне дійство

  Розпочинається в 20:30-21:00 в народному домі, в якому накритий шведський стіл з солодощами, палинкою, вином, мінеральною водою. В 24:00 – зустріч українського Нового року. 01:00 – зустріч закарпатського Нового року.
  Розважають гостей фольклорний ансамбль “Negy reszeges” та естрадний ансамбль “Наша новта” новорічною програмою, народними піснями, танцями, забавами. Всі охочі навчаться танцювати чардаш.

   

  3. Щасливий сніданок
  В Новому році для Вас Перший сніданок буде складатися з спеціальних щасливих страв, які готуються лише на Новий рік і ті хто їх спробує будуть здоровими і щасливими в Новому році.

  Меню:

  коргельлевш (домашня ковбаса, квашена капуста з м’ясом, підбивана з сметаною і червоним перцем)

  гурка домашня та домашня ковбаса з картопляним пюре,

  чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат)

   

   

  Детальний опис туру:

  Серед карпатських живописних гір у санаторії “Карпати” розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

  Посеред старовинного містечка Чинадієво  розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.) – Сент-Міклош, з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.

  Берегово – колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.

  Також слід оглянути оленячу ферму, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів.

  Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

  Колочава – одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких: музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка” та музей “Колочавський бокораш”. Всіх гостей ласкаво запрошуємо в корчму “У Вольфа”, де можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.

  Іза –  столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва.

  Берегівське вулканічне низькогір’я  здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

  Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

  В місті Мукачево на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

  Четіалва – прикордонне угорське село біля річки Тиса, в якому знаходиться чудовий архітектурний ансамбль, що вдало поєднав в собі, оборонний мурований протестантський храм (XIVст.) і сучасну дерев’яну церкву Святого Духа (2001р.). Окрасою села є також найвища в Закарпатті струнка готична дзвіниця (XVIII ст.).

  У Виноградові,неподалік Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвол”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.

  Село Тисобикень, що омивається норовливою Тисою, запрошує гостей в Затисянський краєзнавчий музей, який складається із палацу графів Фогораші (1890р.), хати бідняка (1918р.), сільської школи (1920р.) та хати заможного селянина (1882р.) із чудовими дерев’яними різьбленими меблями. Збереглися також сімейна графська каплиця (ХІХ ст.) та залишки парку із платанами і липами.

  Ботар – це місце користується популярністю в кулінарних гурманів, адже саме тут знаходиться дегустаційний зал, в якому можна посмакувати різними сортами леквару (повидла), ковбасами із свині монголиці та екологічними соками. На щастя можна зробити фото на фоні біля пам’ятника свині та банки з варенням.

  Перша згадка про Ужгород – це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.

  У селі Барвінок,неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають чотири сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів в приміщенні та на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.

  Верхня Грабівниця,в цьому мальовничому карпатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.

  У селі Пилипець з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

  У вартість входить:

  проїзд комфортабельним автобусом;

  проживання (5 ночей);

  Новорічна забава (програма, їжа, напої, в тому числі алкогольні);

  вечері (5 разів), сніданки (5 разів);

  супровід гіда-екскурсовода;

  екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах;

  страхування на час подорожі

  У вартість не входить:

  вхідні квитки в туристичні об’єкти;

  дегустації та харчування (орієнтовна вартість обідів95-110 грн)

   

   

  УВАГА!!! Вхідні квитки – окрема оплата!

  БАЖАЄМО ГАРНОЇ ПОДОРОЖІ ТА НЕЗАБУТНІХ ВРАЖЕНЬ!

  Туристичне агентство не несе відповідальності за роботу комунальних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

   

  Проживання: відбувається в затишних садибах зеленого туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на коридорі (з розрахунком на 2-3 кімнати). Фото типових садиб можна побачити тут http://goo.gl/OqmvIX
 • Про захід
  Час проведення екскурсіїпочаток 8:30 год.
  Автобусна екскурсія
  Тривалість екскурсії 6 днів
  Оперативне підтвердження
  Вхідні квитки (оплачується додатково) -
  Мови проведення екскурсій
  ENG ENG POL POL ITA ITA DEU DEU RUS RUS
  Ціна на екскурсії іноземними мовами прораховуєтся індивідуально
  Правила скасуванняСкасування за 24 годин до початку Заходу з повним відшкодуванням вартості
 • Перелік дат виїздупочаток 8:30 год.
  Місце зустрічім. Львів, Шевська 12 Тц "Вернісаж"

Вас також може зацікавити

Трамвайчик
початок 7:30 год. (9 год.)

Екскурсія «Карпатський трамвайчик» - чудова можливість насолодитися природою Карпат та відвідати найкрасивіші пам’ятки, розташовані в горах.

Записатись Ціна від: 550 грн
Перлина Карпат - Синевир
початок 6:40 год. (11 год)

Разом із нами Ви відвідаєте природний парк «Синевир», найбільше карпатське озеро Синевир, чарівний водоспад Шипіт та навіть підніметесь крісельним витягом на вершину гори Гемба. Мальовнича природа Карпат, свіже гірське повітря, цікаві історії та безліч незабутніх вражень – лиш декілька причин вирушити на цю дивовижну екскурсію.

Записатись Ціна від: 800 грн
Сколівські бескиди
початок 8:30 год. (9 год)

Ви відвідаєте: скельний комплекс та історико-природничий парк «Тустань», Журавлине (Мертве) озеро, водоспад Кам’янка а також безліч найкрасивіших місць Львівських Карпат!

Записатись Ціна від: 600 грн
Цікавить індивідуальний маршрут?
Залиште Ваші контакти, ми Вам перетелефонуємо і узгодимо всі деталі стосовно екскурсії

Про Tiras Tour

Туристична фірма «Тірас Тур» - 

Екскурсійний офіс

Львів, вул. Шевська 12 ТЦ «Вернісаж

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27

Головний офіс

Львів, вул. Володимира Великого 4

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27