м. Львів, Шевська 12
Тц "Вернісаж"

tirastour@gmail.com

Автобусна оглядова екскурсія

Україна
Автобусна екскурсія
 • За 3 години екскурсії, Ви познайомитись зі Львовом періоду австро-угорського правління. Ці часи були видатними для міста: тоді воно розбудувалось, вдосконалилось та стало надзвичайно схожим на європейські культурні центри – Прагу та Відень. Продемонструємо Вам найвидатніші пам’ятки Львова австрійського періоду: навіть ті, до яких не дістатись пішки. Розкажемо все, що знаємо про наше місто, адже по-справжньому любимо Львів, та хочемо поділитися частинкою цієї любові разом із Вами.

  Ви відвідаєте:

  Музей «Личаківське кладовище»

   

  Музей «Личаківське кладовище» -музей під відкритим небом, львівський некрополь, де здавна ховали найвідоміших львів’ян, адже саме жителі створюють історію і вигляд міста. Дізнаємось про долю відомої оперної співачки Соломії Крушельницької, українського Каменяра Івана Франка і інших відомих львів’ян. Трагічні, романтичні, натхненні історії переплітаючись з вишуканими скульптурами створюють неймовірну атмосферу. Понад 300 тисяч поховань, 2 тисячі гробниць, 500 рельєфів та скульптур Все це побачимо і почуємо прогулюючись доріжками одного з найстаріших некрополів Європи.

  Вартість входу: 40 грн для дорослих, 30 грн – для дітей та студентів.

   

   

   

  Високий замок

   

   

   

  «Високий замок» - піднявшись на оглядовий майданчик, Ви побачите дивовижну панораму міста с висоти пташиного лету.

  Місце, де обов’язково мусить побувати кожен гість нашого міста. Оглянемо територію, де колись височів королівський замок,  подивимося на заворожуючий Львів з  панорамного майданчика. Шпилі соборів, дахи будівель і вузенькі вулички, житлові райони, парки і промисловий будівлі- все це відкриється для нас з найвищої точки міста.

  Вхід вільний.

   

   

   

   

  Собор Святого Юра

   

  Собор Святого Юра, побудований у 1744-1770 роках. Зараз ансамбль собору належить до Історичної спадщини ЮНЕСКО. Одну з дзвіниць святині прикрашає найстаріший в Україні дзвін, який було вилито в 1241 році.. Розкішна ліпнина,скульптури захоплюють красою, а в самому соборі знаходиться одна з небагатьох існуючих у світі копій Туринської плащаниці та чудотворна ікона Теребовлянської Богоматері.

  Вхід вільний.

   

   

   

  Пам’ятник королю Данилу Галицькому

   

   

  Пам’ятник королю Данилу Галицькому, розташований в центральній частині міста, на площі Галицькій – місце, де починається та завершується наша екскурсія.

   

   

   

   

  Зауважте: квитки до музеїв та інших туристичних об’єктів не входять у вартість екскурсії. Їх вартість оплачується окремо, безпосередньо на вході до тієї чи іншої пам’ятки.
 • Про захід
  Час проведення екскурсії11:00;14:00
  Автобусна екскурсія
  Тривалість екскурсії 3 год.
  Оперативне підтвердження
  Вхідні квитки (оплачується додатково) -
  Мови проведення екскурсій
  ENG ENG POL POL ITA ITA DEU DEU RUS RUS
  Ціна на екскурсії іноземними мовами прораховуєтся індивідуально
  Правила скасуванняСкасування за 2 годин до початку Заходу з повним відшкодуванням вартості
 • Перелік дат виїзду11:00;14:00
  Місце зустрічім. Львів, Шевська 12 Тц "Вернісаж"

Вас також може зацікавити

Тур проходить однією з найкрасивіших дільниць Львова – Новим світом, що включає також окремі райони з привабливими назвами Кастелівка, Байки, Францівка. На межі XIX – XX ст. ці приміські території інтенсивно забудовувалися комфортним і дорогим житлом для львівських професорів, архітекторів, адвокатів, підприємців згідно концепції міста-саду.

Записатись Ціна від: 150 грн

Якщо здається, що Ви вже бачили все у Львові і Високим замком чи площею Ринок Вас вже не здивувати, то запрошуємо на прогулянку Підзамчем.

Записатись Ціна від: 150 грн
«Дахами Львова»
Початок 13 00 (2 год.)

На екскурсії Дахи та оглядові тераси Львова Ви підніметесь на найвищі майданчики архітектурних та природних об’єктів середньовічного міста чи відразу за його межами і побачите всю його красу з висоти пташиного лету.

Записатись Ціна від: 150 грн
Цікавить індивідуальний маршрут?
Залиште Ваші контакти, ми Вам перетелефонуємо і узгодимо всі деталі стосовно екскурсії

Про Tiras Tour

Туристична фірма «Тірас Тур» - 

Екскурсійний офіс

Львів, вул. Шевська 12 ТЦ «Вернісаж

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27

Головний офіс

Львів, вул. Володимира Великого 4

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27