м. Львів, Шевська 12
Тц "Вернісаж"

tirastour@gmail.com

«Віллами Костелівки»

Україна
Пішохідна екскурсія
 • «Віллами Костелівки»

  Тур проходить однією з найкрасивіших дільниць Львова – Новим світом, що включає також окремі райони з привабливими назвами Кастелівка, Байки, Францівка. На межі XIX – XX ст. ці приміські території інтенсивно забудовувалися комфортним і дорогим житлом для львівських професорів, архітекторів, адвокатів, підприємців згідно концепції міста-саду.
  Вілли
  Великий просторий заміський будинок із садом навколо – ось що вважалося найкращим житлом для цивілізованої людини. На Новому світі збереглося десятки вілл заможних львів’ян: власників гіпсових копалень Франців, директора львівської залізниці Людвіка Вержбіцького, художника Зигмунта Розвадовського, ректора Львівської політехніки Плацида Дзівінського та ін. Вулиці при цьому потопають в зелені дерев і кущів, що підкреслює атмосферу елітного району.
  Дохідні будинки
  Багатоквартирні дохідні будинки теж вирізняються багатством архітектури, як-от дім архітектора Юзефа Сосновського, зведений в стилі замку хрестоносців. Перед ними влаштовували палісадники, а при будівництві використовували тільки найкращі матеріали. 
  Фабрика Івана Левинського
  В центрі Нового світу знаходяться фрагменти виробничих споруд однієї з найбільших будівельних фірм австрійського Львова, що належала видатному українському архітектору Іванові Левинському. Більша частина житла району була збудована саме за його проектами. На самій фабриці виготовляли різноманітні елементи декору будинків. Там же було комфортне житло для працівників.
  Інститут Рудольфа Вайгля
  В часи Другої світової війни приміщення сучасної 5 лікарні було місцем розробки першої ефективної вакцини від висипного тифу під керівництвом професора медицини Львівського університету Рудольфа Вайгля. До участі в експериментах він залучав представників місцевої інтелігенції, рятуючи її таким чином від нацистських репресій і голодної смерті в окупованому місті.
  Колишній монастир кармеліток босих
  Забудову дільниці доповнює псевдоготичний храм зі стрімкою 50-ти метровою вежею.

 • Про захід
  Пішохідна екскурсія
  Тривалість екскурсії 2,5 год.
  Оперативне підтвердження
  Вхідні квитки (оплачується додатково) -
  Мови проведення екскурсій
  ENG ENG POL POL ITA ITA DEU DEU RUS RUS
  Ціна на екскурсії іноземними мовами прораховуєтся індивідуально
  Правила скасуванняСкасування за 2 годин до початку Заходу з повним відшкодуванням вартості
 • Місце зустрічім. Львів, Шевська 12 Тц "Вернісаж"

Вас також може зацікавити

Якщо здається, що Ви вже бачили все у Львові і Високим замком чи площею Ринок Вас вже не здивувати, то запрошуємо на прогулянку Підзамчем.

Записатись Ціна від: 200 грн
«Дахами Львова»
Початок 13 00 (2 год.)

На екскурсії Дахи та оглядові тераси Львова Ви підніметесь на найвищі майданчики архітектурних та природних об’єктів середньовічного міста чи відразу за його межами і побачите всю його красу з висоти пташиного лету.

Записатись Ціна від: 200 грн
Пивоварня + оглядова
Початок 14 00 (3 год.)

-“Львіварня” – інтерактивний музей пивоваріння та сучасний арт-центр, де відбуваються виставки, концерти та різноманітні культурні події. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен з  відвідувачів може відчути себе справжнім пивоваром, «доторкнутися» до історії пива та «зазирнути» в процес пивоваріння. Для всіх бажаючих є чудова нагода  продегустувати 12 видів кегового пива

Записатись Ціна від: 250 грн
Цікавить індивідуальний маршрут?
Залиште Ваші контакти, ми Вам перетелефонуємо і узгодимо всі деталі стосовно екскурсії

Про Tiras Tour

Туристична фірма «Тірас Тур» - 

Екскурсійний офіс

Львів, вул. Шевська 12 ТЦ «Вернісаж

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27

Головний офіс

Львів, вул. Володимира Великого 4

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27