м. Львів, Шевська 12
Тц "Вернісаж"

tirastour@gmail.com

Нічний Личаків

Нічний Личаків
Пішохідна екскурсія
 • У вечірній час, екскурсія буде ще більш захопливою: сяйво вечірніх вогнів, спокій та таємнича атмосфера подарують незабутні враження від пішохідної мандрівки. Тож якщо Ви хочете побачити Львів з більш незвичайного боку, приєднуйтесь до прогулянки «Нічний Личаків»!

  Личаківське кладовище

  Личаківське кладовище – пам’ятка, заснована в XVIII столітті за розпорядженням імператора Йосифа ІІ.

  Він наказав ліквідувати некрополі по всьому місту: у тому числі, біля церков.

  Натомість, було збудовано чотири кладовища за межами Львова.

  Одним з них став Личаківський цвинтар. Впродовж десятиліть, він слугував місцем похованням видатних особистостей та знатних осіб.

  Саме тут знайшли спочинок Іван Франко, Маркіян Шашкевич та інші історико-культурні діячі України різноманітних історичних періодів. 

  Під час екскурсії «Нічний Личаків», Ви оглянете: 

   - Зроблені з надгробків неготичні ворота Вічності;

   - Найстарішу частину цвинтаря з захороненнями кінця 18-го століття. Саме в цій частині поховані австрійські губернатори Франц фон Гауер та Йоган Гайсбсрук, а також багато інших високопосадових осіб та чиновників з Австрійської імперії;

   - Польську алею з похованнями найвидатніших польських діячів, які жили та працювали на Галичині;

   - Величні каплиці, де спочивають заможні львівські родини ХІХ століття.

  Захоронення видатних діячів України – митців, письменників та поетів, музикантів, політиків та громадських активістів. А також - військові меморіали минулого та сучасності.

  Наші екскурсоводи розкажуть Вам безліч легенд та історій Личакова: буде надзвичайно цікаво. Більшість надгробків на Личаківському кладовищі вражають естетикою, адже вони були створені руками видатних скульпторів минулого: Гартмана Вітвера, Антона і Йоганна Шімзерів.

  За 2 години екскурсії, Ви не лише дізнаєтесь багато нового й цікавого про історичне минуле Львова, а й зможете поринути у загадкову атмосферу, яка панує в місті лише вночі. Наші екскурсоводи знають безліч історій та легенд, які Ви не почуєте більше ніде. Тож приєднуйтесь до нашої маленької подорожі вже сьогодні!

  Нічна екскурсія на Личаківське кладовище

  Личаківське кладовище – одна з найпопулярніших локацій старого Львова. Адже саме там поховані відомі постаті історії України, наприклад, Соломія Крушельницька, Іван Франко тощо. Більшість людей обирають денні прогулянки кладовищем з екскурсоводом чи без нього. Проте найбільш атмосферним це місце буває лише після заходу сонця.

  Не варто боятись прогулянки нічним Личаківським кладовищем – адже в супроводі досвідченого екскурсовода ця локація перестає біти страшною, а стає швидше загадковою та таємничою.

  Вечірня екскурсія на Личаківське кладовище – можливість без зайвої метушні роздивитись унікальну пам’ятку Львова під м’яким світлом ліхтарів. Ми підготували для вас багато цікавих історій та легенд, аби ця прогулянка залишила по собі лише найприємніші враження.

  Чому варто прогулятися нічним Личаківським кладовищем?

  Личаківське кладовище сьогодні занесене до Світової спадщини ЮНЕСКО. Це стародавня пам'ятка, яка з'явилася у місті Лева ще у 18-му столітті. На цвинтарі поховано десятки відомих особистостей: історичних та культурних діячів різних часів.

  Ми продумали цікаву та пізнавальну прогулянку кладовищем, тривалість якої складає 2 години. За цей час ви зможете побачити:

  • стару частину кладовища, де поховані високопосадовці та чиновники австрійського періоду у Львові;
  • красиві каплиці, які стали місцем поховання заможних львівських родин;
  • місця захоронення відомих українських історичних постатей: політичних діячів, музикантів, письменників тощо.

  Ми не просто проводимо екскурсію головним та найпопулярнішим цвинтарем Львова – екскурсоводи знають безліч цікавих легенд та фактів, які відкриють для вас під час цієї прогулянки.

  Екскурсія сповнена таємниць та містики – вона буде цікавою всім поціновувачем незвичайних локацій. Кладовище відкриється для вам зовсім не зі страшного – вночі воно нагадує карту різних історій і доль, яку особливо цікаво читати про світлі ліхтарів.

  Як записатись на екскурсію Личаківським кладовищем

  Якщо ви приїжджаєте у Львів бодай на пару днів, не втрачайте можливості познайомитись ближче з історією міста та відкрити усі популярні архітектурні та культурні пам’ятки. Однією з популярних серед туристів локацій по праву вважається Личаківське кладовище, нічні екскурсії ним дозволяють дізнатись багато цікавих фактів та історій про відомих людей, похованих тут, а також зануритись в атмосферу таємничості вечірніх прогулянок.

  Щоб записатись на екскурсію, залишіть заявку на нашому сайті – просто вкажіть своє ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти. Ви також можете замовити зворотній дзвінок або ж скористатись онлайн-чатом. Ми пропонуємо різноманітні цікаві програми пішохідних прогулянок та оглядових екскурсій містом Лева, вигідні ціни та послуги досвідчених екскурсоводів, які закохають вас у кожен закуток старого міста.

 • Про захід
  Час проведення екскурсії18:00;20:00
  Пішохідна екскурсія
  Тривалість екскурсії 2 год.
  Оперативне підтвердження
  Вхідні квитки (оплачується додатково) Личаківське кладовище -40 дор\20 грн
  Мови проведення екскурсій
  ENG ENG POL POL ITA ITA DEU DEU RUS RUS
  Ціна на екскурсії іноземними мовами прораховуєтся індивідуально
  Правила скасуванняСкасування за 2 годин до початку Заходу з повним відшкодуванням вартості
 • Перелік дат виїзду18:00;20:00
  Місце зустрічім. Львів, Шевська 12 Тц "Вернісаж"

Вас також може зацікавити

Тур проходить однією з найкрасивіших дільниць Львова – Новим світом, що включає також окремі райони з привабливими назвами Кастелівка, Байки, Францівка. На межі XIX – XX ст. ці приміські території інтенсивно забудовувалися комфортним і дорогим житлом для львівських професорів, архітекторів, адвокатів, підприємців згідно концепції міста-саду.

Записатись Ціна від: 200 грн

Якщо здається, що Ви вже бачили все у Львові і Високим замком чи площею Ринок Вас вже не здивувати, то запрошуємо на прогулянку Підзамчем.

Записатись Ціна від: 200 грн
«Дахами Львова»
Початок 13 00 (2 год.)

На екскурсії Дахи та оглядові тераси Львова Ви підніметесь на найвищі майданчики архітектурних та природних об’єктів середньовічного міста чи відразу за його межами і побачите всю його красу з висоти пташиного лету.

Записатись Ціна від: 200 грн
Цікавить індивідуальний маршрут?
Залиште Ваші контакти, ми Вам перетелефонуємо і узгодимо всі деталі стосовно екскурсії

Про Tiras Tour

Туристична фірма «Тірас Тур» - 

Екскурсійний офіс

Львів, вул. Шевська 12 ТЦ «Вернісаж

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27

Головний офіс

Львів, вул. Володимира Великого 4

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27