м. Львів, Шевська 12
Тц "Вернісаж"

tirastour@gmail.com

«Незвідане Підзамче»

Україна
Пішохідна екскурсія
 • Якщо здається, що Ви вже бачили все у Львові і Високим замком чи площею Ринок Вас вже не здивувати, то запрошуємо на прогулянку Підзамчем.
  Підзамче - найстаріший район Львова з історією, яка розтягнулась аж на 7 століть. Де ще, як не тут можна здійснити міжчасову прогулянку від Львова княжого, просякнутого давньою історією, до вже більш сучасного індустріального, але не менш цікавого.
  Тут ми дізнаємось  про життя княжого Львова,  оглянемо інтер'єри давніх львівських храмів,  дізнаємось трохи більше про львівську залізницю, життя різних львівських громад, які населяли Підзамче впродовж довгої історії і на завершення повернемося до центру на улюбленому транспорті львів'ян- трамваї 

  Церква св. Миколая
  Одна з найстаріших церков Львова, датована 13 століттям. Серед святинь тут зберігаються мощі Святого Миколая Чудотворця, котрі подарував церкві антіохійський Патріярх Йоаким V та ікона Святого Миколая Чудотворця. 
  Церква св. Параскеви П'ятниці
  Чинна церква оборонного типу у Львові, зведена в період від кінця 13 до першої половини 14 ст. Відбудована з часом за кошти молдовського господаря Василя Лулупа. Іконостас церкви — найстаріший з небагатьох, що збереглися в Україні з ХVІІ ст., який складається більш як з 70 ікон
  Костел Іоана Хрестителя
  Разом з церквою св. Миколая вважається одним з перших храмів Львова. За переказами був збудований для дружини князя Лева, угорської принцеси Констанції.
  Будинок Шульців
  Справжня перлина Підзамча. Вілла, яку для себе збудували основоположники львівської сецесії брати Ян та Кароль Шульци у 1896 р.
  Площа Старий Ринок
  Найстаріша площа Львова. На основі поселення, яке існувало тут у  13 ст. Данило Галицький заснував місто. Тут концентрувалось торгівельна життя Львова, а також згодом площа стала околицею місця компактного проживання однієї з двох єврейських громад Львова — заміської.

 • Про захід
  Пішохідна екскурсія
  Тривалість екскурсії 2,5 год.
  Оперативне підтвердження
  Вхідні квитки (оплачується додатково) -
  Мови проведення екскурсій
  ENG ENG POL POL ITA ITA DEU DEU RUS RUS
  Ціна на екскурсії іноземними мовами прораховуєтся індивідуально
  Правила скасуванняСкасування за 2 годин до початку Заходу з повним відшкодуванням вартості
 • Місце зустрічім. Львів, Шевська 12 Тц "Вернісаж"

Вас також може зацікавити

Тур проходить однією з найкрасивіших дільниць Львова – Новим світом, що включає також окремі райони з привабливими назвами Кастелівка, Байки, Францівка. На межі XIX – XX ст. ці приміські території інтенсивно забудовувалися комфортним і дорогим житлом для львівських професорів, архітекторів, адвокатів, підприємців згідно концепції міста-саду.

Записатись Ціна від: 200 грн
«Дахами Львова»
Початок 13 00 (2 год.)

На екскурсії Дахи та оглядові тераси Львова Ви підніметесь на найвищі майданчики архітектурних та природних об’єктів середньовічного міста чи відразу за його межами і побачите всю його красу з висоти пташиного лету.

Записатись Ціна від: 200 грн
Пивоварня + оглядова
Початок 14 00 (3 год.)

-“Львіварня” – інтерактивний музей пивоваріння та сучасний арт-центр, де відбуваються виставки, концерти та різноманітні культурні події. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен з  відвідувачів може відчути себе справжнім пивоваром, «доторкнутися» до історії пива та «зазирнути» в процес пивоваріння. Для всіх бажаючих є чудова нагода  продегустувати 12 видів кегового пива

Записатись Ціна від: 250 грн
Цікавить індивідуальний маршрут?
Залиште Ваші контакти, ми Вам перетелефонуємо і узгодимо всі деталі стосовно екскурсії

Про Tiras Tour

Туристична фірма «Тірас Тур» - 

Екскурсійний офіс

Львів, вул. Шевська 12 ТЦ «Вернісаж

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27

Головний офіс

Львів, вул. Володимира Великого 4

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27