Якщо здається, що Ви вже бачили все у Львові і Високим замком чи площею Ринок Вас вже не здивувати, то запрошуємо на прогулянку Підзамчем.
Підзамче - найстаріший район Львова з історією, яка розтягнулась аж на 7 століть. Де ще, як не тут можна здійснити міжчасову прогулянку від Львова княжого, просякнутого давньою історією, до вже більш сучасного індустріального, але не менш цікавого.
Тут ми дізнаємось про життя княжого Львова, оглянемо інтер'єри давніх львівських храмів, дізнаємось трохи більше про львівську залізницю, життя різних львівських громад, які населяли Підзамче впродовж довгої історії і на завершення повернемося до центру на улюбленому транспорті львів'ян- трамваї
Церква св. Миколая
Одна з найстаріших церков Львова, датована 13 століттям. Серед святинь тут зберігаються мощі Святого Миколая Чудотворця, котрі подарував церкві антіохійський Патріярх Йоаким V та ікона Святого Миколая Чудотворця.
Церква св. Параскеви П'ятниці
Чинна церква оборонного типу у Львові, зведена в період від кінця 13 до першої половини 14 ст. Відбудована з часом за кошти молдовського господаря Василя Лулупа. Іконостас церкви — найстаріший з небагатьох, що збереглися в Україні з ХVІІ ст., який складається більш як з 70 ікон
Костел Іоана Хрестителя
Разом з церквою св. Миколая вважається одним з перших храмів Львова. За переказами був збудований для дружини князя Лева, угорської принцеси Констанції.
Будинок Шульців
Справжня перлина Підзамча. Вілла, яку для себе збудували основоположники львівської сецесії брати Ян та Кароль Шульци у 1896 р.
Площа Старий Ринок
Найстаріша площа Львова. На основі поселення, яке існувало тут у 13 ст. Данило Галицький заснував місто. Тут концентрувалось торгівельна життя Львова, а також згодом площа стала околицею місця компактного проживання однієї з двох єврейських громад Львова — заміської.