Пішохідна екскурсія

Від 60 грн

щодня

Львів, Краківська 20
tirastour@gmail.com

Екскурсії Львовом

Мрієте про знайомство зі стародавнім містом Лева? Запрошуємо на захопливу автобусну екскурсію! 3 години цікавих вражень та насолодити дивовижною архітектурою Львова гарантовані, адже саме стільки часу триватиме наша міні-подорож.
Пропонуємо Вам відвідати Личаківське кладовище – історико-культурний заповідник, музей під відкритим небом та місце поховання відомих українських особистостей.
А Ви боїтесь висоти? Ми впевнені, що ні. Тому гайда мандрувати львівськими дахами разом із нашими екскурсоводами.
Якщо Ви любите витончену австрійську архітектуру, вимощені бруківкою вузенькі вулиці, аромат міцної кави та особливу атмосферу європейських міст, то ця маленька пішохідна подорож стане для вас чудовою пригодою!
Вузенькі бруковані вулички потопають в світлі ліхтарів, останні сонячні промінці лагідно відблискують на стінах стародавніх кам’яниць, ритм міста стає більш лагідним та розміреним.
ТОР
Підземелля Львова
10:00;12:00;14:00;16:00
Пішохідна мандрівка львівськими підземеллями – чудова можливість познайомитися з містом Лева іще ближче. Адже вони мають багату, цікаву та різноманітну історію: у давні часи, тут розташовувались підвали кам’яниць, келії монастирів та навіть виноробні!
Ви побачите не тільки зовнішній вигляд цих споруд, але й матимете змогу зайти в деякі об'єкти до середини , щоб оглянути чарівний інтер'єр. Палац Потоцьких у Львові, який збудували за кошти Альфреда Потоцького ІІ, графа польсько–австрійського. А розпочали будівництво ще у 1891 році. У ньому знаходиться велика кількість картин. У палаці можна оглянути чудову картину “Психея”, яку створив геній–живописець Жан Батист Гроз. Заодно ми оглянемо іспанське та австрійське мистецтво від Хосе де Рібейра, Франциска Гойя, Йозеф Вінтергальтер і Пауль Трогер. Щоправда, палац спершу був зроблений у стилі класицизму, а в 1880 році розпочалося будівництво в стилі бароко, після чого була ще одна модифікація. Далі ми завітаємо в Будинок вчених. Збудували його в 1897 – 1898 роках. Проектом цієї будівлі займалася віденська фірма Германа Гельмера та Фердинанда Фельнера, також вони ж і є авторами Одеської Опери. Декілька століть тому в цьому будинку було Шляхетське казино, з яким пов’язано немало легенд та від зал якого ще досі віє азартом. У нас буде можливість зайти в ці зали й відчути себе багатим жителем старого міста Львова, а також оглянути Будинок вчених зсередини. Цікавим є те, що зараз в цьому будинку проводять різноманітні львівські бали, там виступає народний хор, а ще відбувається урочиста академія.

Про Tiras Tour

Туристична фірма «Тірас Тур» - 

Екскурсійний офіс

Львів, Краківська 20

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27

Головний офіс

Львів, вул. Володимира Великого 4

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27

Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері м. Львів вхідні двері у Львові