м. Львів, Шевська 12
Тц "Вернісаж"

tirastour@gmail.com

Замки Закарпаття

Україна
Автобусна екскурсія
 • Замки Закарпаття

  Закарпаття є одним з найпрекрасніших регіонів нашої держави, яке відоме не тільки красою природи, але і архітектурними пам’ятками, зокрема – замками. Замки Закарпаття екскурсія є чудовою можливістю відвідати найвідоміші архітектурні споруди цього краю, познайомитись з його культурою та відчути всю велич краси природи регіону.

  Дворець Шенборнів

   

  Вважається одним з найкрасивіших замків, що збереглись до сьогодні у Європі. Побудувано дворець було у 1980 році і до сьогодні він практично не зазнав серйозних змін. У 1945 році палац перейшов до власності держави і сьогодні приймає велику кількість туристів. Бажаючі матимуть можливість прогулятися по території будівлі, а також зайти в середину на екскурсію. Навколо комплексу є парк – дендарій, що займає площу близько 19 гектарів. Відомий парк своїми рідкісними породами дерев, що в ньому ростуть: сосна Веймута, канадська ялина, рожевий бук, італійська глиницинія та багато інших. Сьогодні палац має статус пам’ятки культури України.

   

   

  Мукачівський замок “Паланок”

   

   

  Один з найвідоміших замків України. Не можна сказати напевно точної дати, коли саме було побудовано цю величну споруду. Він розташований на висоті 68 метрів та займає велику ділянку – площею 14 тисяч квадратних метрів. Сюди приїздить велика кількість туристів щорічно, особливо рекомендуємо відвідати споруду людям, що захоплюються фортецями та архітектурою замків. Після того, як ми відвідаємо Замок “Паланок”, відправляємось до наступного пункту.

   

   

  Замок Сент Міклош або Чинадіївський замок

  Вперше згадка про цю будівлю була у 1450 році. Розташований у селищі міського типу Чинадієво, що у 12 кілометрах від міста Мукачево. Замок було переіменовано лише у 1944 році. Його розміри доволі маленькі, якщо порівнювати з “Паланком”, споруда має два поверхи та дві великі вежі. Екскурсія замки Закарпаття неодмінно вам сподобається, ми познайомимо вас з найцікавішими місцями цього дивовижного та мальовничого краю. Також можете переглянути інші Екскурсії Карпатами або ж Львівщиною від Тірас Тур.

 • Про захід
  Час проведення екскурсіїпочаток 8:30 год.
  Автобусна екскурсія
  Тривалість екскурсії 12 год.
  Оперативне підтвердження
  Вхідні квитки (оплачується додатково) -
  Мови проведення екскурсій
  ENG ENG POL POL ITA ITA DEU DEU RUS RUS
  Ціна на екскурсії іноземними мовами прораховуєтся індивідуально
  Правила скасуванняСкасування за 2 годин до початку Заходу з повним відшкодуванням вартості
 • Перелік дат виїздупочаток 8:30 год.
  Місце зустрічім. Львів, Шевська 12 Тц "Вернісаж"
Цікавить індивідуальний маршрут?
Залиште Ваші контакти, ми Вам перетелефонуємо і узгодимо всі деталі стосовно екскурсії

Про Tiras Tour

Туристична фірма «Тірас Тур» - 

Екскурсійний офіс

Львів, вул. Шевська 12 ТЦ «Вернісаж

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27

Головний офіс

Львів, вул. Володимира Великого 4

+38 (097) 925-48-28

+38 (093) 744-38-27